Kontakt

Prodejny a showroomy

Prodejna a showroom Praha

Pod Klapicí 107/18
153 00 Praha 5 – Radotín

Po předchozí domluvě na mob.:
+420 608 911 913

 

Showroom Brno

KAŠTANOVÁ – centrum
bydlení a designu

Kaštanová 125
620 00 Brno

Po předchozí domluvě na mob.:
+420 608 911 913

 

Kontakty

Info

Info

Tel: +420 257 316 462
E-mail: info@ecostep.cz
 
Velkoobchod

Velkoobchod

E-mail: velkoobchod@ecostep.cz
 
Ondřej Král

Oblast Čechy

Ondřej Král

Mobil: +420 608 911 913
E-mail: ondrej.kral@ecostep.cz
 
Ing. Miroslav Maláč

Oblast Morava

Ing. Miroslav Maláč

Mobil: +420 608 911 449
E-mail: miroslav.malac@ecostep.cz
 
Ing. Vojtech Neumahr

Oblast Slovensko

Ing. Vojtech Neumahr

Mobil: +421 911 284 924
E-mail: vojtech.neumahr@ecostep.sk
 
Markéta Čechurová

Office manager

Markéta Čechurová

Tel: +420 257 316 462
Mobil: +420 608 258 893
E-mail: office@ecostep.cz
 
Ivana Pospíšilová

Account manager

Ivana Pospíšilová

Tel: +420 257 316 462
E-mail: account@ecostep.cz
 
Michal Janíček

Technik

Michal Janíček

Tel: +420 257 316 462
Mobil: +420 608 547 707
E-mail: servis@ecostep.cz
 
Fakturace a platby

Fakturace a platby

Tel: +420 257 316 462
E-mail: fakturace@ecostep.cz
 

Kontakt a sídlo společnosti

EcoStep s.r.o.

K cementárně 234/6
153 00 Praha 5 – Radotín

Tel: +420 257 316 462
E-mail: info@ecostep.cz

IČ: 24799599

Společnost zapsána v obchodním rejstříku vedeném Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 175331

 

Kontakt

Zajímají vás naše produkty nebo se chcete zeptat, co můžeme nabídnout právě vám? Napište nám, nebo nám tu na sebe nechte kontakt. Brzy se vám ozveme.

Produkty EcoStep vám přijedeme předvést přímo do vaší firmy, nebo si je můžete sami otestovat. Pokud po testovací době nebudete spokojení, zaplatíte jen materiál použitý na montáž a fungování produktu. Stačí nám napsat.